Главная » Файлы » Добавки для бетона

В категории материалов: 15
Показано материалов: 1-10
Страницы: 1 2 »

Сортировать по: Дате · Названию

Рідка - високоефективна рідина, без хлориду, на основі прискорювачів тверднення.
ANTIGELO S LIQUIDO рідина на основі прискорювача тверднення, розроблений відповідно до формули розробленої у власних дослідницьких лабораторіях MAPEI. При додаванні до суміші, в дозуванні, що рекомендується, антифриз S покращує процес гідратації цементу, з мінімальним впливом на нормальний час установки.
Застосування:
Змішати ANTIGELO S LIQUIDO у співвідношенні 0.75-1.5 л на 100 кг цементу разом зі всіма іншими компонентами: цемент, заповнювачі і вода.
Продовжувати перемішувати протягом декількох хвилин, поки не вийде однорідна суміш.
Технічні дані:
-неперевершений рівень збільшення міцності бетону на ранній стадії (після 24 годинної витримки) при порівнянні з бетоном без добавки навіть при низьких температурах;
-відсутність зниження межі міцності;
-забезпечення легкого виймання бетону з опалубки на ранній стадії;
-зниження можливого пошкодження бетону морозом.
Упаковка: рідина 200 л., 1000 л. цистерн, і в 6,12 і 30 кг банки.
тех.карта
Просмотров: 1191 Дата: 14.07.2012


Суперпластифікатор на основі модифікованого акрилового полімеру для товарного бетону
Dynamon Easy 11 - спеціальна добавка на основі модифікованого акрилового полімеру для товарного бетону, та інших видів бетону, де необхідно зменшити кількість води в суміші.
Dynamon Easy 11 гарантовано зберігає початкову легкоукладальність бетону в різних класах пластичності, не уповільнює набір міцності.
Переваги використання Dynamon Easy 11 помітні при бетонуванні та транспортуванні бетону на далекі відстані в холодну погоду.
Dynamon Easy 11 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, мінеральні добавки, мікро наповнювачі та не менш, ніж 80% води).
Витрати: 0.5-2 л на кожні 100 кг цементу. 
Упаковка: 200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом – на розлив
тех.карта
Просмотров: 588 Дата: 14.07.2012


Суперпластифікатор нової генерації на основі акрилового полімеру для виготовлення бетонної підлоги
Dynamon Floor 1 – суперпластифікатор на основі модифікованих акрилових полімерів, спеціально розроблений для виготовлення бетонних підлог.
Dynamon Floor 1 – використовується для приготування бетону, який легко укладається і швидко набирає механічну міцність в результаті тверднення. Це значно прискорює кінцеву обробку підлоги, навіть в суворих кліматичних умовах.
Dynamon Floor 1 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода).
Dynamon Floor 1 можливо додавати на об?єкті безпосередньо перед укладанням бетону.
Витрати  0.8 – 2 л на кожні 100 кг цементу 
Упаковка  200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом - на розлив
тех.карта
Просмотров: 471 Дата: 14.07.2012


Суперпластифікатор на основі модифікованого акрилового полімеру для збірного залізобетону, забезпечує низьке водоцементне відношення і дуже високу міцність в ранньому та марочному віці
Dynamon SP1 – високоефективна добавка на основі модифікованого акрилового полімеру.
Dynamon SP1 особливо підходить для виготовлення збірного залізобетону, коли необхідно досягти значного водоредукування для всіх класів пластичності та отримати високу початкову міцність при температурах вищих, ніж +15?С, чи за допомогою теплової вологої обробки (ТВО).
Dynamon SP1 також підходить для приготування самоущільнюваного бетону.
Dynamon SP1 дає можливість отримувати бетони високої текучості без уповільнення процесів тверднення в ранньому віці. Для попередження розшарування самоущільнюваних бетонних сумішей рекомендується разом з Dynamon SP1 використовувати модифікатор в?язкості Viscofluid SCC чи Viscofluid SCC/10.
Dynamon SP1 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода, наповнювач та пуцолановий матеріал).
Витрати  0.6 - 1.2 л на кожні 100 кг цементу для звичайного бетону, чи на 100 кг тонкодисперсний матеріалу (діаметром 0.1 мм) для самоущільнюваного бетону. 
Упаковка  200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом - на розлив
тех.карта
Просмотров: 503 Дата: 14.07.2012


Суперпластифікатор на основі модифікованого акрилового полімеру для збірного залізобетону, забезпечує низьке водоцементне відношення і дуже високу міцність в ранньому віці при низьких температурах навколишнього середовища без теплової вологої обробки
Dynamon SP3 – високоефективна добавка на основі модифікованого акрилового полімеру.
Dynamon SP3 особливо підходить для виготовлення збірного залізобетону, коли необхідно досягти значного водоредукування для всіх класів пластичності та отримати високу початкову міцність при низьких температурах навколишнього середовища.
Dynamon SP3 – це надзвичайно важливе досягнення в галузі хімічних добавок для виготовлення збірного залізобетону. Завдяки своїм властивостям Dynamon SP3 прискорює процеси гідратації цементу й тверднення бетону, що дає можливість виключити з технологічного процесу виготовлення залізобетонних виробів теплову вологу обробку (ТВО), навіть при низьких температурах.
Застовування Dynamon SP3 для виготовлення залізобетону дає наступні переваги:
економія витрат на теплову обробку;
покращення фізико-механічних характеристик залізобетону, його довговічності в результаті тверднення при нормальних умовах.
Dynamon SP3 також підходить для приготування самоущільнюваного бетону.
Dynamon SP3 дозволяє отримувати бетони високої текучості без уповільнення процесів тверднення в ранньому віці. Для попередження розшарування самоущільнюваних бетонних сумішей рекомендується разом з Dynamon SP3 використовувати модифікатор в'язкості Viscofluid SCC чи Viscofluid SCC/10.
Dynamon SP3 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода, наповнювач та пуцолановий матеріал).
Витрати  0.8 – 2.5 л на кожні 100 кг цементу для звичайного бетону, чи на 100 кг тонкодисперсний матеріалу (діаметром 0.1 мм) для самоущільнюваного бетону. 
Упаковка  200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом - на розлив.
тех.карта
Просмотров: 636 Дата: 14.07.2012


Суперпластифікатор на основі модифікованого акрилового полімеру для товарного бетону, забезпечує низьке водоцементне відношення та довготривале збереження осадки конуса в жаркому кліматі
Dynamon SR2 – високоефективна добавка на основі модифікованого акрилового полімеру.
Dynamon SR2 особливо підходить для виготовлення товарних бетонних сумішей, коли необхідно досягти значного водоредукування, забезпечити довготривале збереження осадки конуса в літній період для всіх класів пластичності.
Dynamon SR2 також добре підходить для приготування самоущільнюваного бетону.
Dynamon SR2 дозволяє отримувати бетонні суміші високої легкоукладальності.
Для попередження розшарування та відокремлення води на поверхні в самоущільнюваних бетонних сумішах рекомендується разом з Dynamon SR2 використовувати модифікатор в'язкості Viscofluid SCC чи Viscofluid SCC/10.
Dynamon SR2 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода, наповнювач та пуцолановий матеріал).
Витрати  0.8 -1.5 л на кожні 100 кг цементу для звичайного бетону, чи на 100 кг тонкодисперсного матеріалу (діаметром 0.1 мм) для самоущільнюваного бетону. 
Упаковка  200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом - на розлив.
тех.карта
Просмотров: 558 Дата: 14.07.2012


Суперпластифікатор на основі модифікованого акрилового полімеру для товарного бетону, забезпечує низьке водоцементне відношення, довготривале збереження осадки конуса та надзвичайно високу механічну міцність
Dynamon SR3 – високоефективна добавка на основі модифікованого акрилового полімеру.
Dynamon SR3 особливо підходить для виготовлення товарних бетонних сумішей, коли необхідно досягти значного водоредукування, забезпечити довготривале збереження осадки конуса для всіх класів пластичності, а також розвиток ранньої механічної міцності.
Характеристики Dynamon SR3 дозволяють отримувати самоущільнювані бетони високої легкоукладальності, з тривалим збереженням осадки конуса. Уповільнення розвитку ранньої міцності, яке можемо інколи спостерігати, не є значущим фактором у порівнянні з реологічними характеристиками бетонної суміші, які забезпечує добавка.
Щоб запобігти розшаруванню бетонної суміші та забезпечити її однорідність при значному розтіканні конуса (понад 70 см), крім Dynamon SR3 додають модифікатор в'язкості Viscofluid SCC чи Viscofluid SCC/10.
Dynamon SR3 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода, наповнювач та пуцолановий матеріал).
Витрати
0.5 -1 л на кожні 100 кг цементу для звичайного бетону, чи на 100 кг тонкодисперсного матеріалу (діаметром 0.1 мм) для самоущільнюваного бетону.
Упаковка
200 л (бочки), 1000 л (контейнери).
тех.карта
Просмотров: 648 Дата: 14.07.2012


Розширюючий агент для приготування рідких паст з компенсованою усадкою для ін'єкцій.
Expаnfluid порошкоподібна добавка з суперпластифікуючим та розширюючим ефектом для приготування паст високої текучості з подовженим часом легкоукладальності, що наносяться методом ін'єкцій.
Expаnfluid рекомендований для приготування паст, що використовуються для анкерного кріплення попередньо напруженої арматури, закріплення кабелів, тросів чи цвяхів у бетоні чи камені, заповнення тріщин та заглиблень у зруйнованому бетоні та камені.
Expаnfluid може використовуватись для приготування ін'єкційних паст для анкеровки арматури в попередньо-напруженому залізобетоні у відповідності з Європейськими нормами CEB FIP.
Витрати 3 – 6 кг на кожні 100 кг цементу. 
Упаковка  10 кг (поліетиленові мішки).
тех.карта
Просмотров: 590 Дата: 14.07.2012


Гідрофобізуюча добавка для бетону
Idrocrete DM використовують для приготування бетонів з низькою абсорбцією води та для попередження появи висолів на поверхні.
Idrocrete DM особливо рекомендується як гідрофобізатор для бетону у вібропресованій технології виробництва, наприклад, блоки, дренажні колодязі, бордюри, феми та ін.
Idrocrete DM може використовуватись разом з пластифікаторами та суперпластифікаторами серій Dynamon, Mapefluid, Mapemix, Mapeplast для водонепроникного пластичного та суперпластичного бетону.
Додавайте Idrocrete DM в суміш виключно після всіх інших компонентів (цементу, заповнювачів, води).
Витрати  0.2 - 1 л на кожні 100 кг цементу. 
Упаковка  25 кг (каністри), 200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом – на розлив
тех.карта
Просмотров: 728 Дата: 14.07.2012


Гіперпластифікатор для бетону
Mapefluid IF328 суперпластифікатор розроблений для бетонів високої текучості (клас пластичності П4, П5), гарантує отримання високих показників навіть в ранньому віці.
Mapefluid IF328 особливо підходить для виготовлення збірного залізобетону, прискорює виробничий цикл.
Mapefluid IF328 рідка добавка коричневого кольору на основі активних полімерів, які диспергують гранули цементу
Mapefluid IF328 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода).
Mapefluid IF328 попередньо можна додати у віддозовану воду, але тоді гіперпластифікуюча дія добавки знижується.
Витрати 0, 8 - 2,1 л на кожні 100 кг цементу. 
Упаковка  200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом - на розлив.
тех.карта
Просмотров: 464 Дата: 14.07.2012

1-10 11-15