Главная » Файлы » Промышленные полы

MAPEFLEX PU 50SL/0,6 - МАПЕФЛЕКС ПУ 50СЛ
14.07.2012, 12:57

Однокомпонентний рідкий поліуретановий заповнювач з низькими модулями еластичності для заповнення швів з розширенням до 25%.
Застосування:
Mapeflex PU 50 SL використовується зовні та всередині приміщень для заповнення температурних та роз'єднувальних швів на горизонтальних поверхнях з розширенням до 25% від початкового положення внаслідок постійної експлуатації.
Mapeflex PU 50 SL - однокомпонентний еластичний заповнювач на поліуретановій основі, який легко наноситься на горизонтальні поверхні та поверхні з максимальним кутом нахилу 2%.
Рекомендується використовувати Primer AS для слабких та запилених поверхонь при умові, що шви піддаються значним механічним навантаженням та знаходяться у постійному контакті з рідинами.
Якщо Mapeflex PU 50 SL наноситься на не абсорбуючі поверхні: залізо, сталь, алюміній, мідь, кераміка, скло, цинк та пофарбовані поверхні, рекомендується пройти нижній шар з Primer М.
Mapeflex PU 50 SL - готовий до використання матеріал, що постачається в алюмінієвих пакетах зі спеціальною насадкою - пістолетом.
Технічні дані:
Подовження на розрив: > 1000%.
Розширення у робочих умовах: +/- 25%.
Легке ходіння: дозволяється через 24 години.
Пуск в експлуатацію: залежно від глибини шва.
Твердість: 18.
Колір: сірий.
Нанесення: заливкою. 
Витрати: залежно від розміру швів.
Упаковка: коробки по 20 шт. (600 мл тюбики).
тех.карта
Категория: Промышленные полы | Добавил: semaki
Просмотров: 503 | Загрузок: 0