Главная » Файлы » Добавки для бетона

DYNAMON SR3 - ДАЙНАМОН СР3
14.07.2012, 12:11

Суперпластифікатор на основі модифікованого акрилового полімеру для товарного бетону, забезпечує низьке водоцементне відношення, довготривале збереження осадки конуса та надзвичайно високу механічну міцність
Dynamon SR3 – високоефективна добавка на основі модифікованого акрилового полімеру.
Dynamon SR3 особливо підходить для виготовлення товарних бетонних сумішей, коли необхідно досягти значного водоредукування, забезпечити довготривале збереження осадки конуса для всіх класів пластичності, а також розвиток ранньої механічної міцності.
Характеристики Dynamon SR3 дозволяють отримувати самоущільнювані бетони високої легкоукладальності, з тривалим збереженням осадки конуса. Уповільнення розвитку ранньої міцності, яке можемо інколи спостерігати, не є значущим фактором у порівнянні з реологічними характеристиками бетонної суміші, які забезпечує добавка.
Щоб запобігти розшаруванню бетонної суміші та забезпечити її однорідність при значному розтіканні конуса (понад 70 см), крім Dynamon SR3 додають модифікатор в'язкості Viscofluid SCC чи Viscofluid SCC/10.
Dynamon SR3 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода, наповнювач та пуцолановий матеріал).
Витрати
0.5 -1 л на кожні 100 кг цементу для звичайного бетону, чи на 100 кг тонкодисперсного матеріалу (діаметром 0.1 мм) для самоущільнюваного бетону.
Упаковка
200 л (бочки), 1000 л (контейнери).
тех.карта
Категория: Добавки для бетона | Добавил: semaki | Теги: пластификаторы
Просмотров: 567 | Загрузок: 0