Главная » Файлы » Добавки для бетона

DYNAMON SP3 - ДАЙНАМОН СП3
14.07.2012, 12:08

Суперпластифікатор на основі модифікованого акрилового полімеру для збірного залізобетону, забезпечує низьке водоцементне відношення і дуже високу міцність в ранньому віці при низьких температурах навколишнього середовища без теплової вологої обробки
Dynamon SP3 – високоефективна добавка на основі модифікованого акрилового полімеру.
Dynamon SP3 особливо підходить для виготовлення збірного залізобетону, коли необхідно досягти значного водоредукування для всіх класів пластичності та отримати високу початкову міцність при низьких температурах навколишнього середовища.
Dynamon SP3 – це надзвичайно важливе досягнення в галузі хімічних добавок для виготовлення збірного залізобетону. Завдяки своїм властивостям Dynamon SP3 прискорює процеси гідратації цементу й тверднення бетону, що дає можливість виключити з технологічного процесу виготовлення залізобетонних виробів теплову вологу обробку (ТВО), навіть при низьких температурах.
Застовування Dynamon SP3 для виготовлення залізобетону дає наступні переваги:
економія витрат на теплову обробку;
покращення фізико-механічних характеристик залізобетону, його довговічності в результаті тверднення при нормальних умовах.
Dynamon SP3 також підходить для приготування самоущільнюваного бетону.
Dynamon SP3 дозволяє отримувати бетони високої текучості без уповільнення процесів тверднення в ранньому віці. Для попередження розшарування самоущільнюваних бетонних сумішей рекомендується разом з Dynamon SP3 використовувати модифікатор в'язкості Viscofluid SCC чи Viscofluid SCC/10.
Dynamon SP3 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода, наповнювач та пуцолановий матеріал).
Витрати  0.8 – 2.5 л на кожні 100 кг цементу для звичайного бетону, чи на 100 кг тонкодисперсний матеріалу (діаметром 0.1 мм) для самоущільнюваного бетону. 
Упаковка  200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом - на розлив.
тех.карта
Категория: Добавки для бетона | Добавил: semaki | Теги: суперпластификатор
Просмотров: 566 | Загрузок: 0