Главная » Файлы » Добавки для бетона

DYNAMON SP1 - ДАЙНАМОН СП1
14.07.2012, 12:06

Суперпластифікатор на основі модифікованого акрилового полімеру для збірного залізобетону, забезпечує низьке водоцементне відношення і дуже високу міцність в ранньому та марочному віці
Dynamon SP1 – високоефективна добавка на основі модифікованого акрилового полімеру.
Dynamon SP1 особливо підходить для виготовлення збірного залізобетону, коли необхідно досягти значного водоредукування для всіх класів пластичності та отримати високу початкову міцність при температурах вищих, ніж +15?С, чи за допомогою теплової вологої обробки (ТВО).
Dynamon SP1 також підходить для приготування самоущільнюваного бетону.
Dynamon SP1 дає можливість отримувати бетони високої текучості без уповільнення процесів тверднення в ранньому віці. Для попередження розшарування самоущільнюваних бетонних сумішей рекомендується разом з Dynamon SP1 використовувати модифікатор в?язкості Viscofluid SCC чи Viscofluid SCC/10.
Dynamon SP1 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода, наповнювач та пуцолановий матеріал).
Витрати  0.6 - 1.2 л на кожні 100 кг цементу для звичайного бетону, чи на 100 кг тонкодисперсний матеріалу (діаметром 0.1 мм) для самоущільнюваного бетону. 
Упаковка  200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом - на розлив
тех.карта
Категория: Добавки для бетона | Добавил: semaki | Теги: суперпластификатор
Просмотров: 445 | Загрузок: 0