ANTIGELO S LIQUIDO - АНТИДЖЕЛО С, жидкий

Рідка - високоефективна рідина, без хлориду, на основі прискорювачів тверднення.
ANTIGELO S LIQUIDO рідина на основі прискорювача тверднення, розроблений відповідно до формули розробленої у власних дослідницьких лабораторіях MAPEI. При додаванні до суміші, в дозуванні, що рекомендується, антифриз S покращує процес гідратації цементу, з мінімальним впливом на нормальний час установки.
Застосування:
Змішати ANTIGELO S LIQUIDO у співвідношенні 0.75-1.5 л на 100 кг цементу разом зі всіма іншими компонентами: цемент, заповнювачі і вода.
Продовжувати перемішувати протягом декількох хвилин, поки не вийде однорідна суміш.
Технічні дані:
-неперевершений рівень збільшення міцності бетону на ранній стадії (після 24 годинної витримки) при порівнянні з бетоном без добавки навіть при низьких температурах;
-відсутність зниження межі міцності;
-забезпечення легкого виймання бетону з опалубки на ранній стадії;
-зниження можливого пошкодження бетону морозом.
Упаковка: рідина 200 л., 1000 л. цистерн, і в 6,12 і 30 кг банки.
тех.карта

Упаковка 6 кг
Розн. цена:
12,94 EUR
Опт. цена: 10,04 EUR
Упаковка 12 кг
Розн. цена:
19,85 EUR
Опт. цена: 18,46 EUR
Упаковка 30 кг
Розн. цена:
47,29 EUR
Опт. цена: 43,99 EUR
Упаковка 1000 кг
Розн. цена:
1450,37 EUR
Опт. цена: 1349,07 EUR


DYNAMON EASY 11 - ДАЙНАМОН ИЗИ 11

Суперпластифікатор на основі модифікованого акрилового полімеру для товарного бетону
Dynamon Easy 11 - спеціальна добавка на основі модифікованого акрилового полімеру для товарного бетону, та інших видів бетону, де необхідно зменшити кількість води в суміші.
Dynamon Easy 11 гарантовано зберігає початкову легкоукладальність бетону в різних класах пластичності, не уповільнює набір міцності.
Переваги використання Dynamon Easy 11 помітні при бетонуванні та транспортуванні бетону на далекі відстані в холодну погоду.
Dynamon Easy 11 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, мінеральні добавки, мікро наповнювачі та не менш, ніж 80% води).
Витрати: 0.5-2 л на кожні 100 кг цементу. 
Упаковка: 200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом – на розлив
тех.карта

Упаковка 25 кг
Розн. цена:
51,94 EUR
Опт. цена: 48,31 EUR
Упаковка 1000 кг
Розн. цена:
1814,86 EUR
Опт. цена: 1688,06 EUR


DYNAMON FLOOR 1/25 - ДАЙНАМОН ФЛОР 1


Суперпластифікатор нової генерації на основі акрилового полімеру для виготовлення бетонної підлоги
Dynamon Floor 1 – суперпластифікатор на основі модифікованих акрилових полімерів, спеціально розроблений для виготовлення бетонних підлог.
Dynamon Floor 1 – використовується для приготування бетону, який легко укладається і швидко набирає механічну міцність в результаті тверднення. Це значно прискорює кінцеву обробку підлоги, навіть в суворих кліматичних умовах.
Dynamon Floor 1 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода).
Dynamon Floor 1 можливо додавати на об?єкті безпосередньо перед укладанням бетону.
Витрати  0.8 – 2 л на кожні 100 кг цементу 
Упаковка  200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом - на розлив
тех.карта

Упаковка 25 кг
Розн. цена:
61,34 EUR
Опт. цена: 57,05 EUR 


DYNAMON SP1 - ДАЙНАМОН СП1


Суперпластифікатор на основі модифікованого акрилового полімеру для збірного залізобетону, забезпечує низьке водоцементне відношення і дуже високу міцність в ранньому та марочному віці
Dynamon SP1 – високоефективна добавка на основі модифікованого акрилового полімеру.
Dynamon SP1 особливо підходить для виготовлення збірного залізобетону, коли необхідно досягти значного водоредукування для всіх класів пластичності та отримати високу початкову міцність при температурах вищих, ніж +15?С, чи за допомогою теплової вологої обробки (ТВО).
Dynamon SP1 також підходить для приготування самоущільнюваного бетону.
Dynamon SP1 дає можливість отримувати бетони високої текучості без уповільнення процесів тверднення в ранньому віці. Для попередження розшарування самоущільнюваних бетонних сумішей рекомендується разом з Dynamon SP1 використовувати модифікатор в?язкості Viscofluid SCC чи Viscofluid SCC/10.
Dynamon SP1 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода, наповнювач та пуцолановий матеріал).
Витрати  0.6 - 1.2 л на кожні 100 кг цементу для звичайного бетону, чи на 100 кг тонкодисперсний матеріалу (діаметром 0.1 мм) для самоущільнюваного бетону. 
Упаковка  200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом - на розлив
тех.карта

Упаковка 25 кг
Розн. цена:
72,33 EUR
Опт. цена: 67,28 EUR
Упаковка 1000 кг
Розн. цена:
3147,55 EUR
Опт. цена: 2927,64 EUR


DYNAMON SP3 - ДАЙНАМОН СП3


Суперпластифікатор на основі модифікованого акрилового полімеру для збірного залізобетону, забезпечує низьке водоцементне відношення і дуже високу міцність в ранньому віці при низьких температурах навколишнього середовища без теплової вологої обробки
Dynamon SP3 – високоефективна добавка на основі модифікованого акрилового полімеру.
Dynamon SP3 особливо підходить для виготовлення збірного залізобетону, коли необхідно досягти значного водоредукування для всіх класів пластичності та отримати високу початкову міцність при низьких температурах навколишнього середовища.
Dynamon SP3 – це надзвичайно важливе досягнення в галузі хімічних добавок для виготовлення збірного залізобетону. Завдяки своїм властивостям Dynamon SP3 прискорює процеси гідратації цементу й тверднення бетону, що дає можливість виключити з технологічного процесу виготовлення залізобетонних виробів теплову вологу обробку (ТВО), навіть при низьких температурах.
Застовування Dynamon SP3 для виготовлення залізобетону дає наступні переваги:
економія витрат на теплову обробку;
покращення фізико-механічних характеристик залізобетону, його довговічності в результаті тверднення при нормальних умовах.
Dynamon SP3 також підходить для приготування самоущільнюваного бетону.
Dynamon SP3 дозволяє отримувати бетони високої текучості без уповільнення процесів тверднення в ранньому віці. Для попередження розшарування самоущільнюваних бетонних сумішей рекомендується разом з Dynamon SP3 використовувати модифікатор в'язкості Viscofluid SCC чи Viscofluid SCC/10.
Dynamon SP3 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода, наповнювач та пуцолановий матеріал).
Витрати  0.8 – 2.5 л на кожні 100 кг цементу для звичайного бетону, чи на 100 кг тонкодисперсний матеріалу (діаметром 0.1 мм) для самоущільнюваного бетону. 
Упаковка  200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом - на розлив.
тех.карта

Упаковка 25 кг
Розн. цена:
64,72 EUR
Опт. цена: 60,20 EUR
Упаковка 1000 кг
Розн. цена:
2435,52 EUR
Опт. цена: 2265,36 EUR


DYNAMON SR2 - ДАЙНАМОН СР2


Суперпластифікатор на основі модифікованого акрилового полімеру для товарного бетону, забезпечує низьке водоцементне відношення та довготривале збереження осадки конуса в жаркому кліматі
Dynamon SR2 – високоефективна добавка на основі модифікованого акрилового полімеру.
Dynamon SR2 особливо підходить для виготовлення товарних бетонних сумішей, коли необхідно досягти значного водоредукування, забезпечити довготривале збереження осадки конуса в літній період для всіх класів пластичності.
Dynamon SR2 також добре підходить для приготування самоущільнюваного бетону.
Dynamon SR2 дозволяє отримувати бетонні суміші високої легкоукладальності.
Для попередження розшарування та відокремлення води на поверхні в самоущільнюваних бетонних сумішах рекомендується разом з Dynamon SR2 використовувати модифікатор в'язкості Viscofluid SCC чи Viscofluid SCC/10.
Dynamon SR2 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода, наповнювач та пуцолановий матеріал).
Витрати  0.8 -1.5 л на кожні 100 кг цементу для звичайного бетону, чи на 100 кг тонкодисперсного матеріалу (діаметром 0.1 мм) для самоущільнюваного бетону. 
Упаковка  200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом - на розлив.
тех.карта

Упаковка 1000 кг
Розн. цена:
2002,70 EUR
Опт. цена: 1862,77 EUR


DYNAMON SR3

Суперпластифікатор на основі модифікованого акрилового полімеру для товарного бетону, забезпечує низьке водоцементне відношення, довготривале збереження осадки конуса та надзвичайно високу механічну міцність
Dynamon SR3 – високоефективна добавка на основі модифікованого акрилового полімеру.
Dynamon SR3 особливо підходить для виготовлення товарних бетонних сумішей, коли необхідно досягти значного водоредукування, забезпечити довготривале збереження осадки конуса для всіх класів пластичності, а також розвиток ранньої механічної міцності.
Характеристики Dynamon SR3 дозволяють отримувати самоущільнювані бетони високої легкоукладальності, з тривалим збереженням осадки конуса. Уповільнення розвитку ранньої міцності, яке можемо інколи спостерігати, не є значущим фактором у порівнянні з реологічними характеристиками бетонної суміші, які забезпечує добавка.
Щоб запобігти розшаруванню бетонної суміші та забезпечити її однорідність при значному розтіканні конуса (понад 70 см), крім Dynamon SR3 додають модифікатор в'язкості Viscofluid SCC чи Viscofluid SCC/10.
Dynamon SR3 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода, наповнювач та пуцолановий матеріал).
Витрати
0.5 -1 л на кожні 100 кг цементу для звичайного бетону, чи на 100 кг тонкодисперсного матеріалу (діаметром 0.1 мм) для самоущільнюваного бетону.
Упаковка
200 л (бочки), 1000 л (контейнери).
тех.карта

Упаковка 25 кг
Розн. цена:
75,52 EUR
Опт. цена: 70,24 EUR
Упаковка 1000 кг
Розн. цена:
2823,97 EUR
Опт. цена: 2626,67 EUR


EXPANFLUID /10 - ЭКСПАНФЛЮИД

Розширюючий агент для приготування рідких паст з компенсованою усадкою для ін'єкцій.
Expаnfluid порошкоподібна добавка з суперпластифікуючим та розширюючим ефектом для приготування паст високої текучості з подовженим часом легкоукладальності, що наносяться методом ін'єкцій.
Expаnfluid рекомендований для приготування паст, що використовуються для анкерного кріплення попередньо напруженої арматури, закріплення кабелів, тросів чи цвяхів у бетоні чи камені, заповнення тріщин та заглиблень у зруйнованому бетоні та камені.
Expаnfluid може використовуватись для приготування ін'єкційних паст для анкеровки арматури в попередньо-напруженому залізобетоні у відповідності з Європейськими нормами CEB FIP.
Витрати 3 – 6 кг на кожні 100 кг цементу. 
Упаковка  10 кг (поліетиленові мішки).
тех.карта

Розн. цена: 27,88 EUR
Опт. цена: 25,93 EUR


IDROCRETE DM /25 - ИДРОКРЕТ ДМ 

Гідрофобізуюча добавка для бетону
Idrocrete DM використовують для приготування бетонів з низькою абсорбцією води та для попередження появи висолів на поверхні.
Idrocrete DM особливо рекомендується як гідрофобізатор для бетону у вібропресованій технології виробництва, наприклад, блоки, дренажні колодязі, бордюри, феми та ін.
Idrocrete DM може використовуватись разом з пластифікаторами та суперпластифікаторами серій Dynamon, Mapefluid, Mapemix, Mapeplast для водонепроникного пластичного та суперпластичного бетону.
Додавайте Idrocrete DM в суміш виключно після всіх інших компонентів (цементу, заповнювачів, води).
Витрати  0.2 - 1 л на кожні 100 кг цементу. 
Упаковка  25 кг (каністри), 200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом – на розлив
тех.карта

Розн. цена: 117,59 EUR
Опт. цена: 109,37 EUR


MAPEFLUID IF328 - МАПЕФЛУИД АЙФ 328 

Гіперпластифікатор для бетону
Mapefluid IF328 суперпластифікатор розроблений для бетонів високої текучості (клас пластичності П4, П5), гарантує отримання високих показників навіть в ранньому віці.
Mapefluid IF328 особливо підходить для виготовлення збірного залізобетону, прискорює виробничий цикл.
Mapefluid IF328 рідка добавка коричневого кольору на основі активних полімерів, які диспергують гранули цементу
Mapefluid IF328 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода).
Mapefluid IF328 попередньо можна додати у віддозовану воду, але тоді гіперпластифікуюча дія добавки знижується.
Витрати 0, 8 - 2,1 л на кожні 100 кг цементу. 
Упаковка  200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом - на розлив.
тех.карта

Упаковка 25 кг
Розн. цена:
60,58 EUR
Опт. цена: 56,35 EUR
Упаковка 1000 кг
Розн. цена:
2337,94 EUR
Опт. цена: 2174,60 EUR


MAPEFLUID N200

Суперпластифікатор для бетону
Mapefluid N200 використовується для виготовлення високоякісного та високопластичного бетону (клас пластичності П4, П5).
Mapefluid N200 підходить для застосування в усіх випадках (збірний залізобетон, товарний бетон, бетон для перекачування), коли необхідне тривале збереження легкоукладальності та низьке водоцементне відношення.
Mapefluid N200 знижує кількість води в бетоні та розчині, а також підходить для виготовлення бетонних стяжок без усадки.
Mapefluid N200 рідка добавка коричневого кольору на основі водного розчину активних полімерів, що диспергують гранули цементу.
Mapefluid N200 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода).
Mapefluid N200 попередньо можна додати у віддозовану воду, але тоді суперпластифікуюча дія добавки буде нижча.
Витрати  0.5-1.5 л на кожні 100 кг цементу. 
Упаковка  10 - 25 кг (каністри), 200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
тех.карта

Упаковка 10 кг
Розн. цена:
25,75 EUR
Опт. цена: 23,95 EUR
Упаковка 25 кг

Розн. цена:
62,36 EUR
Опт. цена: 58,00 EUR
Упаковка 1000 кг
Розн. цена:
2407,29 EUR
Опт. цена: 2239,10 EUR


MAPEFLUID PZ500 /11 - МАПЕФЛУИД ПЗ500

Суперпластифікатор з пуцолановою дією для високоякісних бетонів та розчинів, стійких до дії хімічних реагентів
Mapefluid PZ500 використовується для виготовлення довговічного бетону, стійкого до дії сульфатів (з води та ґрунту), хлорованої води та вуглекислого газу.
Mapefluid PZ500 може компенсувати низький вміст цементу в суміші, полегшує перекачування бетону, знижує ризик виникнення розшарування.
Mapefluid PZ500 знижує кількість води в бетоні та розчині, а також підходить для виготовлення бетонних стяжок без усадки.
Mapefluid PZ500 покращує всі характеристики бетону, забезпечує кращу когезію свіжого бетону, а також вищу механічну міцність, кращу водонепроникність та стійкість до дії рідких та газоподібних агресивних речовин.
Mapefluid PZ500 треба додавати в суміш сухих компонентів (цемент та заповнювачі) перед дозуванням води.
Бетон чи розчин з Mapefluid PZ500 укладається і оброблюється як звичайний бетон.
Дозування:  20 - 60 кг на 1 м? суміші 
Упаковка:  11 кг (мішки), 800 кг (великі мішки) - на запит.
тех.карта

Розн. цена: 23,38 EUR
Опт. цена: 21,75 EUR


MAPEPLAST LA/200 - МАПЕПЛАСТ ЛА


Рідка піноутворююча добавка для покращення перекачування бетонів з низьким вмістом цементу
Mapeplast LA використовується для приготування бетонів на легких заповнювачах (полістирол, керамзит, пемза та інші).
Mapeplast LA дозволяє перекачувати бетон, якщо вміст цементу всього 100 – 200 кг/м3.
Mapeplast LA може використовуватися для приготування ніздрюватого бетону, особливо для заповнення траншей, ям великих вибоїн та ін.
Додайте Mapeplast LA разом з водою, цементом та легкими заповнювачами в бетонозмішувач та перемішуйте протягом 2 хвилин. При необхідності додайте більше дрібного заповнювача та перемішуйте ще 4 – 5 хвилин.
Витрати  0,8 – 1,2 л на кожний м3 бетону. 
Упаковка  200 л (бочки), 1000 л (контейнери).
тех.карта

Розн. цена: 608,26 EUR
Опт. цена: 565,76 EUR


MAPEPLAST PT1 - МАПЕПЛАСТ ПТ1  

Повітровтягуючий пластифікатор для бетону та будівельних розчинів.
Mapeplast PT 1 використовується для приготування високоякісного бетону та будівельних розчинів, довговічних та стійких до циклічного заморожування/розморожування.
Завдяки ефекту змазки внаслідок рівномірного розподілення мікро-бульбашок повітря в суміші, Mapeplast PT 1 покращує перекачування бетону з низьким вмістом цементу.
Mapeplast PT 1 особливо підходить для покращення пластичності та тиксотропності штукатурних розчинів.
Mapeplast PT 1 – рідка добавка коричневого кольору на основі поверхнево-активних полімерів. Для приготування розчину змішайте Mapeplast PT 1 з водою, потім додайте цемент та заповнювачі.
Витрати:
- бетон: від 30 до 150 мл на кожні 100 кг цементу;
- цементний розчин: від 100 до 300 мл на 100 кг в’яжучого.
Упаковка:
25 та 10 кг каністри;
200 л бочки;
1000 л контейнери.
За запитом – на розлив.
тех.карта

Упаковка 10 кг
Розн. цена:
20,91 EUR
Опт. цена: 19,45 EUR
Упаковка 25 кг

Розн. цена:
50,56 EUR
Опт. цена: 47,03 EUR
Упаковка 1000 кг
Розн. цена:
1657,50 EUR
Опт. цена: 1541,69 EUR


MAPEQUICK-FLOOR


Поліфункціональна прискорююча добавка для бетону, зменшує кількість води в суміші, покращує когезію. Використовується для виготовлення промислових бетонних підлог
Mapequick-Floor – поліфункціональна рідка добавка з водоредукуючим ефектом, прискорює тужавлення, покращує когезію. Застосовується разом зі звичайними суперпластифікаторами і спеціально розроблена для виготовлення бетонних промислових підлог.
Mapequick-Floor спеціально рекомендована для промислових бетонних підлог, поверхня яких обробляється сухим цементом та кварцом (топінг), особливо в холодну погоду.
Mapequick-Floor додається в бетонну суміш після всіх інших компонентів: цемент, заповнювачі, вода, суперпластифікуюча добавка.
Mapequick-Floor також можна додавати в бетонозмішувач з водою замісу, бо сила когезії не залежить від способу змішування.
Витрати
2 -2.5 л на кожні 100 кг цементу.
Упаковка
200 л (бочки), 1000 л (контейнери).
За запитом – на розлив.
тех.карта


VISCOFLUID SCC /25 - ВИКОФЛЮИД СЦЦ

Модифікатор в'язкості для попередження сегрегації високо стабільного бетону (SCC)
Viscofluid SCC спеціально розроблений для покращення в'язкості та стабільності бетону, запобігає розшаруванню та водовідділенню самоущільнюваних бетонних сумішей.
Viscofluid SCC не змінює деформативність бетону, отриману при використанні добавок серії Dynamon SP, Dynamon SR, Dynamon SX, одночасно підвищує когезію та однорідність самоущільнюваного бетону.
Витрати  0,1 – 0,2 л на кожні 100 кг в'яжучого. 
Упаковка  25 кг (каністри), 200 л (бочки), 1000 л (контейнери). 
За запитом – на розлив.
тех.карта

Розн. цена: 447,25 EUR
Опт. цена: 416,00 EUR